Prosinec 2009

Vasilisa + Veveruše + Jiskří = parta do nepohody...?

31. prosince 2009 v 12:45 | Minda |  Moje zvířátka
V pondělí (dneska je čtvrtek, doufám...?) jsem si zajela do Horoměřic pro dvě malá osmiňátka. Zatím jim říkám Vasilisa (to je ta nebojácnější, se světlejší srstí mezi ušima → jméno podle úsloví "krysa Vasilisa") a Veverka (nebo taky Krysička, Orišluška atd.). Na jména má autorská práva Lucka :)). Je jim 2,5 měsíce, jsou krapet neochočené, ale jinak neuvěřitelně roztomilé a inteligentní osminky.

...Více pod perexem...


KRESBY - Kočičí tvář

24. prosince 2009 v 10:52 | Minda |  Kresby, malby...
Tuhle kočičí hlavu jsem začala kreslit už před docela dlouhou dobou. Nastudovala jsem si živé kočky i jejich fotky, obrázky... nakonec jsem se inspirovala mým oblíbeným Minážkem. Právě on by měl být na téhle kresbě, i když ve skutečnosti vypadá dost jinak (porovnejte s fotografiemi ve článku o něm...).

Nejspíš nikdy nedokreslený obrázek. Druhá část hlavy je jen lehce načrtnutá, ale nemám sílu ji dál dodělávat. Jina, skener mi pokazil barvy, musela jsem to dobarvit ve Photoshopu. Oči mají být žluto-oranžovější a srst není tak modrá. Nemůžu to bohužel moc přebarvovat, jelikož mám celou pravou ruku ovázanou (z mého ukazováčku se stala velká bílá bambule) a nemůžu s ní moc pohybovat, jinak bych si mohla omylem strhnout nehet, který už mi stejně moc nedrží. Aspoň mi to tak připadá. A prej že mám bejt ráda, že mi to zatím nebudou řezat. Zatím. Budu mít devět prstů, vážně pozitivní :). Jsem pravák, teď všechno dělám levou. I tenhle článek jsem psala pěti prsty, važte si toho:D...

Mimochodem, přeji všem krásné svátky... Veselé Vánoce! :))