Leden 2010

"Úplně obyčejná" vyjížďka na sněhu

26. ledna 2010 v 17:35 | Minda |  Zápisník
Předevčírem jsme jely (jako každý týden) s holkama zase na koníky. Původní plán, že když je taková zima, můžeme jet bez sedla, nevyšel. A to z prostého důvodu: měla jsem Jizerku.

Více pod perexem. Klikněte na Celý článek.Obchod s lidmi

21. ledna 2010 v 23:19 | Minda |  Referáty
Zdravím vás po dlouhé době. Přidávám jeden referát, aby ti nešťastní tvorové, kteří budou mít někdy jako téma zadán právě "Obchod s lidmi", měli (narozdíl ode mě!) kde čerpat (čerpat, ne kopírovat, prosím). Referát na trestní sazbu za obchod s lidmi a způsoby řešení měl někdo jiný, tudíž tady mám jen ten všeobecný úvod:D:D. Zrovna dělám referát (jiný) na tělocvik (no chápete to? referáty na tělák? kam ten svět spěje...:)), za chvíli jdu spát, takže nemám moc času nazbyt.

P.S. Vasilisičky prst se (doufám) zhojil. Hurá! :) Moje ruka se také skoro zhojila, až na to, že jsem přišla o dolní polovinu nehtu. Bude mi to dorůstat další měsíc, ale co. Hlavně, že nehty vůbec dorůstají. Viva la regenerace!

P.P.S. Na výletě na běžkách (celkem čtyřnásobný) jsme narazili v našem oblíbeném /bufetu/ na kočičí tlupu. Prý jsou z domu, kde žil starý pán - bohužel umřel a kočky se přestěhovaly sem. Jedna z koček je březí, v dubnu si máme přijít pro koťátko. Jestli to vyjde, a spřátelí se s kocouříky, bude to super!

P.P.P.S. Všechno, co po mně chcete, mi sem napište. Nehodlám se přehrabovat v hromadě komentářů porůzně rozházených po celém blogu.

P.P.P.P.S. Dobrou noc.