Březen 2010

Moje PC tvorba - Šest úprav fríského koně

24. března 2010 v 20:54 | Minda |  Moje tvorba pro vás
Vzpomínám si jen na dvě chvíle, kdy jsem viděla naživo fríského koně. Jednou to byl Helius H ze Zmrzlíku, podruhé jsem zhlédla představení na Den koně ve skanzenu v Ostré u Lysé nad Labem.
Následující fotografie pochází právě z toho druhého případu. Fotila jsem je na foťáku, který nemá barevný displej, ale takové to skleněné kukátko - tudíž asi věříte, že to nebylo úplně jednoduché.

Proto bych nechtěla příliš věnovat pozornost kvalitě fotografií. Buďte shovívaví :)

V šesti různých podobách tu nahlédnete do tajů světa Černé perly, fríského koně. Jsou to vraníci s dlouhou vlnitou hřívou, výjimečně oblíbení nejen pro svůj elegantní vzhled, ale i pro krásné chody...


Dejte si pozor, co píšete do inzerátu :)

15. března 2010 v 15:38 | Minda |  Tak tohle stojí za to!
Před chvílí jsem se probírala inzeráty zvířat na ifauně. Našla jsem jeden docela zajímavý inzerát - zírala jsem na něj dobrých pár minut, než mi došlo, jak je myšlený:D:D.

Také byste chtěli prodat své sourozence? :)

Daruji jednoho z bratrů kříženců
Moji rodiče mají dva bratry, opravdu krásné křížence okolo 20kg, začali se ale děsně prát a tak jednomu bohužel hledám nový domov. Výběr nechám na zájemci, rodiče nejsou schopni se rozhodnout. Dvouletí, zdraví, očkovaní, čipovaní, poslušní, zvyklí venku i v bytě. Foto zašlu na mail na požádání.
(zdroj www.ifauna.cz)

P.S. (pro ty pomalejší) Nejde o členy rodiny, ale o dva psy.


První (letošní) jarní vyjížďka

14. března 2010 v 22:05 | Minda |  Zápisník
Po skoro měsíci, kdy jsem na koně nechodila (nejdřív "nemoc" a pak prázdniny) jsem se opět objevila na Toulcáku. Protože přes zimu zamrzla jízdárna (halu nevedeme), jezdilo se pořád jenom na vyjížďky. Předpokládaly jsme, že tím pádem budeme mít hned od jara samou jízdárnu.