Srpen 2010

Přijďte na největší "útulkovou" událost roku!

5. srpna 2010 v 15:45 | Minda |  Zvířata
Máte rádi zvířata? Chcete podpořit dobrou věc - pomoci kočkám a psům v útulcích? Rádi chodíte na zajímavé akce? Máte čas v sobotu 11.9.2010? Pokud jste odpověděli ANO, srdečně vás zvu na největší umisťovací výstavu v ČR - Sen zvířat 2010!

The glance full of shadows
Zajezdit si na buvolovi nebo si hladit geparda? To není sen, to je ZOO Chleby!

3. srpna 2010 v 19:18 | Minda |  Výlety
Procházíte do areálu bývalé fary. Jen dvě zebry na bráně naznačují, že jste se neoctli na obyčejném pozemku. U pokladny vám brigádnice nabízí krmivo pro domácí zvířata. Jeden pytlíček koupíte a spěcháte za zvířaty. Zvědavě se rozhlížíte. Klec u vchodu vypadá opuštěně. Po chvíli vykoukne zvědavý lemur vari, měří si vás žlutýma očima a natahuje miniaturní ručku. Žadoní o jetel, cedule na mřížích však varuje před kousnutím. Zklamaně se přesunete dál. Voliéry dravců a vyděšená morčata v ohrádce vás příliš neosloví.

Náhle se však zpoza rohu vynoří ohrada s koňmi, ochočená gepardice na vás přátelsky zabručí. Dikobraz Jára, který obvykle pochrupuje, zavětří sušenky Opavia ve vaší ruce a vyleze ze svého domečku. Pelichající papoušek Aruš zakřičí na pozdrav spršku sprostých slov.

Vítejte v "tak trochu jiné ZOO"!